У Каннах показали концепт першої у світі океанічної яхти на сонячних батареях

У Каннах показали концепт першої у світі океанічної яхти на сонячних батареях

Solar Impact Yacht показала концепт своєї яхти, яка завдяки енергії сонця може ходити по морю безкінечно

У Каннах показали концепт першої у світі океанічної яхти на сонячних батареях
фото www.solarimpact-yacht.com

Вона швидка, тиха і майже повністю вкрита сонячними панелями. Електрична яхта Solar Impact Yacht довжиною 24 м являє собою концепт першої у своєму роді океанічної сонячної батареї. Про це повідомляє New Atlas.

Яхту оснащено батарею ємністю 800 кВт на годину. Гігантська сонячна батарея, яка покриває переважну більшість поверхні, може генерувати до 320 кВт*год на день, якщо отримуватиме достатньо сонця. Вона може слугувати єдиним джерелом енергії судна, якщо дозволяють погодні умови та ви готові нікуди не поспішати.

Хоча ця 70-тонна яхта і може похизуватись 1000 кВт (1341 кінських сил) електричної потужності та має вражаючу швидкість у 22 вузли (41 км/год), якщо користувались виключно енергією сонячних панелей, судно може рухатись безкінечно, але зі швидкістю 5 вузлів (9,2 км/год).

Для порівняння: звичайна яхта такого ж розміру спалювала б близько 100 л пального на годину на швидкості 10 вузлів.

Solar Impact Yacht має також незвичну стабілізуючу технологію у вигляді двох схожих на торпеди плавучих корпусів, які знаходяться під водою, що, за словами представників компанії, роблять управління яхтою комфортним навіть під час високих хвиль. Повідомляється, що всередині розміщуються 10 розкішних номерів для 10 гостей та екіпажу, який складатиметься з однієї людини.

Концепцію було презентовано на Каннському яхтовому фестивалі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло