У дешеві телефони Xiaomi вбудована реклама, яка не відключається

У дешеві телефони Xiaomi вбудована реклама, яка не відключається

Так компанія намагається компенсувати невисоку вартість гаджетів

У дешеві телефони Xiaomi вбудована реклама, яка не відключається
фото DR

У меню смартфонів Xiaomi користувачі помітили рекламні банери, які не можна відключити. Як зʼясувалося, китайський виробник розмістив там рекламу цілеспрямовано – щоб тим самим компенсувати невисоку вартість смартфонів. Про це повідомляє The Verge.

Користувачі порталу Reddit масово скаржаться на засилля рекламних банерів у недорогих моделях Xiaomi. При цьому зазначають, що реклама вбудована в інтерфейс смартфонів. Наприклад, банери були розташовані в меню, налаштуваннях телефону або у встановлених додатках. Більшість користувачів висловлюють невдоволення, зазначаючи, що реклами в Інтернеті і так цілком вистачає.

Представник компанії прокоментував для The Verge появу рекламних блоків. За його словами, такі банери є тільки в пристроях, на яких працює MIUI, а не до телефонів Android One.

MIUI – прошивка для лінії смартфонів від Xiaomi на основі відкритого коду ОС Android, починаючи від версії 2.2.x до версії 9.0. Першим смартфоном з прошивкою MIUI був Xiaomi Mi 1.

«Реклама була і буде залишатися невід'ємною частиною інтернет-послуг Xiaomi, ключового компонента бізнес-моделі компанії. У той же час ми будемо підтримувати орієнтований на користувача інтерфейс, пропонуючи варіанти відключення реклами і постійного покращення нашого підходу до реклами, включаючи налаштування того, де і коли з'являються оголошення. Наша філософія полягає в тому, що реклама повинна бути ненав'язливою», – зазначили в компанію.

Експерти вважають, що банери в інтерфесах Xiaomi – вимушений крок, таким чином компанія намагається повернути кошти, які недоотримала через продажі смартфонів за заниженою ціною.

При цьому представник китайської корпорації пообіцяв, що незабаром буде надана можливість відключення частини або всіх рекламних банерів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті