НАБУ оприлюднило фрагменти листувань Омеляна

НАБУ оприлюднило фрагменти листувань Омеляна

У бюро повідомили, що опублікували листування Омеляна з братом, дружиною, посадовою особою одного з органів влади та посередником купівлі авто

НАБУ оприлюднило фрагменти листувань Омеляна
міністр інфраструктури Володимир Омелян
Фото FB Міністерство інфраструктури України

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) опубліковало фрагменти листувань міністра інфраструктури Володимира Омеляна, що можуть вказувати на причетність до незаконного збагачення. Про це НАБУ повідомило на своїй сторінці у Facebook.

Згідно з повідомленням, матеріали були зібрані під час розслідування незаконного збагачення міністра інфраструктури України та декларування ним недостовірних відомостей у е-деклараціях. Так, детективи отримали понад 30 тимчасових доступів до речей та документів, направили понад 100 запитів. Наразі матеріали в цьому провадженні налічують понад 20 томів.

У бюро повідомили, що опублікували листування Омеляна з його братом, дружиною, посадовою особою одного з органів влади та посередником купівлі авто.

«Наголошуємо, що у фокусі розслідування НАБУ – факти, які вказують на можливе порушення з боку міністра законодавства в частині незаконного збагачення та внесення недостовірних даних до е-декларацій. Дотепер посадовець не навів аргументованих доказів щодо походження незадекларованих активів», – йдеться в повідомленні.

НАБУ наголошує, що, враховуючі докази, припускає свідоме приховування своїх статків Омеляном.

Розслідуючи незаконне збагачення міністра інфраструктури України та декларування ним недостовірних відомостей у...

Опубліковано НАБУ Четвер, 20 вересня 2018 р.

Нагадаємо: Омеляну було оголошено про підозру в незаконному збагаченні та декларуванні недостовірної інформації 13 вересня.

Однак Омелян спростував звинувачення.

Далі було повідомлено, що прокуратура вимагала від суду встановити запобіжний захід у вигляді застави розміром 5 млн грн. На їхню думку, інші заходи не могли стати гарантією належної процесуальної поведінки міністра.

Пізніше Солом'янський райсуд Києва закритим рішенням арештував майно міністра інфраструктури Володимира Омеляна. Сам міністр повідомив, що  ще не знає усіх деталей арешту власного майна, адже дізнався про це з новин.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті