Омелян хоче притягнути слідчих НАБУ до відповідальності

Омелян хоче притягнути слідчих НАБУ до відповідальності

Міністр назвав підозри сфабрикованими

Омелян хоче притягнути слідчих НАБУ до відповідальності
міністр інфраструктури Володимир Омелян
Фото: УНІАН

Міністр інфраструктури Володимир Омелян вимагатиме притягнення до відповідальності слідчих Національного антикорупційного бюро після висунення йому підозри стосовно незаконного збагачення. Про це Омелян повідомив на брифінгу 13 вересня.

«Сфабрикована підозра яку мені сьогодні ручили не містить складу злочину...Я категорично спростовую всі висунути мені звинувачення», – повідомив він.

Разом з цим Омелян повідомив, що на нього здійснювався тиск зі сторони НАБУ і він вимагатиме притягнути слідчих до відповідальності. Як саме відбувався тиск міністр повідомить під час розгляду судової справи.

За словами міністра, в нього відсутні офшори чи статки.

«Я можу пояснити походження кожного цента, кожної копійки. За півтора роки слідства вони не знайшли нічого, бо я знаю межу своєї відповідальності», – наголосив міністр.

Також він повідомив,що усвідомлює що посада міністра є політичною, однак у відставку він не збирається.

У відповідь, у НАБУ заявили, що Омелян маніпулює фактами.

«Інформація, яку розповсюджує міністр інфраструктури України стосовно змісту повідомленої йому підозри у незаконному збагаченні та декларуванні недостовірної інформації, не відповідає дійсності та вводить в оману суспільство», – йдеться в повідомленні.

Нагадаймо, сьогодні Національне антикорупційне бюро вручило підозру міністру інфраструктури України Володимиру Омеляну за «незаконне збагачення», «користування чи придбання» машини для брата і недекларування проживання в будинку впродовж двох тижнів 2016 року.

За словами Омеляна, справу відкрили відразу після його візиту під суд над екс-депутатом Мартиненком, який був задіяний у корупційних схемах. Протягом 1,5 року було перевірено пошту, месенджери, здійснено обшуки та опитування знайомих, родичів, друзів.

У повідомленні НАБУ зазначено, що міністра підозрюють у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 368-2 (незаконне збагачення) та ст. 366-1 ККУ (декларування недостовірної інформації). 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті