Кількість сміття на планеті зросте на 70% до 2050 року – дослідження

Кількість сміття на планеті зросте на 70% до 2050 року – дослідження

Тоді кількість сміття становить 3,4 млрд тонн

Кількість сміття на планеті зросте на 70% до 2050 року – дослідження
фото з pixabay.com

До 2050 року кількість сміття на планеті зросте на 70% і становить 3,4 млрд тонн. Про це з посиланням на дослідження Світового банку пише «Комерсант «.

За даними дослідження, темпи генерації сміття на планеті ростуть. У 2016 році міста світу справили 2,01 млрд тонн твердого сміття. Тобто щодня кожна людина на планеті залишав про себе пам'ять у вигляді 0,74 кг сміття.

В менш розвинених країнах, особливо в бідних міських районах таких країн, люди відчувають найбільш серйозний негативний вплив від сміття, який там не збирається і не прибирається належним чином.

За даними дослідників, безконтрольно і небезпечним для навколишнього середовища і людей способом в таких країнах знищується більше 90% всього твердого сміття. При цьому скупчення сміття тут часто служать розсадником захворювань, є додатковим фактором зміни клімату і, нарешті, заохочують міську злочинність.

Нагадаймо, за словами віце-прем'єр-міністра – міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубко, в Україні спалюється тільки 2,7% сміття, а переробляється 3%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті