Qualcomm звинуватила Apple у крадіжці її секретів та передачі конкуренту Intel

Qualcomm звинуватила Apple у крадіжці її секретів та передачі конкуренту Intel

Завдяки отриманим даним Intel зможе покращити свої чипи так, щоб Apple могла повністю відмовитись від послуг Qualcomm

Qualcomm звинуватила Apple у крадіжці її секретів та передачі конкуренту Intel
фото Shutterstock

Компанія-виробник чипів Qualcomm звинуватила Apple у викраденні її комерційних таємниць та подальшій їх передачі конкуренту Intel. Про це повідомляє Reuters.

На думку Qualcomm, технологічний гігант це зробив, щоб допомогти Intel покращити її чипи, щоб згодом перейти у виробництві саме на них.

Крім того, Qualcomm вирішив дещо змінити скаргу, подану проти Apple в листопаді, у якій стверджувалось, що технологічна компанія порушила ліцензійний контракт на програмне забезпечення, надавши конфіденційну інформацію про чипи Qualcomm інженерам з Intel. Тепер Qualcomm йде далі і заявляє, що Apple крала комерційні таємниці «під час багаторічної кампанії недоречної та брехливої поведінки… з метою покращення чипів більш низької якості, в тому числі і тих, які були виготовлені Intel, конкурентом Qualcomm, щоб зробити ці чипи придатними до використання в пристроях Apple з кінцевою метою перейти від бізнесу з Qualcomm до Intel».

Зазначається, що проти Intel Qualcomm позов не подавала.

Новий позов розгортається на фоні більш широко юридичного спору, в якому Apple звинуватила Qualcomm в недобросовісній практиці ліцензування патентів

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло