Захворіло у світі
96,215,324
Померло у світі
2,058,551
Вилікувалось у світі
53,107,411
Захворіло в Україні
1,172,038
Померло в Україні
21,258
Вилікувалось в Україні
900,749
«Укравтодор»: передмістя Києва отримає 5 дворівневих транспортних розв’язок

«Укравтодор»: передмістя Києва отримає 5 дворівневих транспортних розв’язок

Усі проекти реалізуються за рахунок коштів позики ЄБРР та ЄІБ

«Укравтодор»: передмістя Києва отримає 5 дворівневих транспортних розв’язок
Фото: facebook/Ukravtodor

Державне агентство автомобільних доріг України («Укравтодор») спільно із Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) реалізує в передмісті Києва будівництво п'яти дворівневих транспортних розв’язок, зокрема на дорогах М-05, М-06 на під’їздах до столиці.

Про це «Укравтодор» повідомив на своїй сторінці Facebook.

«У межах цього проекту планується будівництво п’яти дворівневих транспортних розв’язок у передмісті Києва: на дорозі М-06 поворот до масиву Чайки (км 15+668), до с. Білогородка (км 20+029) та в с. Стоянка (км 21+767), а також на дорозі М-05 поворот в с. Чабани (км 15+390) та на с. Боярка (км 21+847)», – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, після завершення тендерних процедур вже наступного року можуть бути розпочаті роботи із реалізації цих проектів.

Про розвиток транспортної інфраструктури у місцях активної забудови На дорогах державного значення у зв’язку із...

Опубликовано Укравтодор Вторник, 25 сентября 2018 г.

Як зазначають в держагентстві, на міжнародній автомобільній дорозі М-05 Київ – Одеса, біля населених пунктів Чабани, Гатне, Іванковичі, інтенсивність руху складає понад 40 000 автомобілів на добу. Щороку у зв’язку із активним будівництвом нових житлових масивів трафік на цій дорозі збільшується.

Крім того, ситуація у смт Чабани, Іванковичі, Віта Поштова – приклад недостатньої уваги обласної та місцевої влади до інтересів мешканців населених пунктів, що в результаті призводить до транспортних проблем, додаткової втрати часу, проблем із безпекою руху, погіршення екологічної ситуації.

«Звертаємо особливу увагу на те, що реалізація проектів транспортної інфраструктури в місцях активної забудови входить, насамперед, до зони відповідальності обласної та місцевої влади. «Укравтодор» готовий надати допомогу місцевій владі у якнайшвидшому створенні та погодженні необхідної документації проектів та виступити партнером у фінансуванні», – наголосили в агентстві.

Нагадаємо: «Укравтодор» виконав 43% робіт з ремонту доріг та об'єктів дорожньої інфраструктури, запланованих на 2018 рік. У 2017 році до середини липня цей показник становив лише 18%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті