Захворіло у світі
11,910,220
Померло у світі
545,728
Вилікувалось у світі
6,505,587
Захворіло в Україні
50,414
Померло в Україні
1,306
Вилікувалось в Україні
23,119
Новим очільником Daimler вперше стане не німець

Новим очільником Daimler вперше стане не німець

Ула Калленіус змінить легендарного Дітера Цетше в 2019

Новим очільником Daimler вперше стане не німець
Дітер Цетше, Ула Калленіус
фото twitter.com/Daimler

Автоконцерн Daimler обрав шведського менеджера, який колись вивчав фінанси, щоб стати наступником легендарного Дітера Цетше та допомогти компанії перейти на випуск електрокарів. Про це повідомляє CNN.

Автовиробник повідомив, що  нинішній очільник відділу досліджень та розвитку Ула Келленіус стане генеральним директором концерну в 2019. Зазначається, що він стане першим не німцем, який очолить одну з провідних німецький компаній з виробництва автомобілів.

Келленіус візьме правління в свої руки в буремні для автовиробників часи, пише CNN.

Світові автовиробники вкладають мільярди доларів у розвиток гібридів, електрокарів та автономних авто. Dailmer, як повідомляється , має ще більше проблем.

Продажі дизельних автівок різко впали в усій Європі через шкідливі викиди, скандали із обманним ПЗ та плани поетапної відмови від дизелів в деяких країнах. До того ж. європейські регулятори наразі розглядають питання чи не брав автоконцерн участі з іншими німецькими автовиробниками у навмисному затримуванні розвитку технологій, які б дозволили зменшити забруднення.

В І півріччі 2018 року прибутки Daimler впали на 19% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, що стало результатом збільшення Сполученими Штатами мит на авто, що експортуються до Китаю. Крім того, президент Дональд Трамп час від часу погрожує ввести мита на автівки, виготовлені в Європі.

Відомо, що німецький автовиробник привабив увагу мільярдера Лі Шуфу, який є очільником китайського автовиробника Geely, який придбав майже 10% Daimler за $9 млрд.

Як повідомлялось, Daimler на початку цього року оголосив про план реструктуризації під назвою Project Future, який має на меті зробити компанію більш гнучкою та посилити увагу до гібридів, електрокарів та самохідних авто. Автоконцерн також домовився про співпрацю із китайською технологічною компанією Baidu.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті