Ізраїль та Іран обмінялись взаємними звинуваченнями у таємних розробках ядерної зброї

Ізраїль та Іран обмінялись взаємними звинуваченнями у таємних розробках ядерної зброї

Ізраїльська сторона вважає, що у Тегерані є таємний атомний склад, Іран заявляє, що Ізраїль має незадекларовану програму ядерного озброєння

Ізраїль та Іран обмінялись взаємними звинуваченнями у таємних розробках ядерної зброї
Біньямін Нетаньяху
фото twitter.com/netanyahu

Іранські та ізраїльські високопосадовці обвинуватили один одного у таємній розробці ядерного озброєння. Зокрема, Ізраїль заявив, що Тегеран має секретний атомний склад, Іран в свою чергу закликав Ізраїль зізнатись у нелегальній програмі ядерного озброєння.

Як повідомляє CNN, прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху заявив, що Іран має «секретний ядерний об’єкт та склад» в Тегерані. Він поділився цієї інформацією під час виступу на Генасамблеї ООН в Нью-Йорку.

«Те, про що я зараз збирають розповісти, раніше було невідомим. Сьогодні я вперше розкриваю, що Іран має ще один секретний об’єкт в Тегерані. Таємний ядерний склад для зберігання величезної кількості обладнання, боєприпасів та матеріалів для секретної ядерної програми Ірану», – сказав він.

На підтвердження він показав Генасамблеї супутникові знімки ймовірних складських об’єктів та вказав їх координати на Google Map.

Голова МЗС Ірану Джавад Заріф, в свою чергу, закликав Ізраїль розкрити правду та відкрити міжнародним інспекторам свою «нелегальну програму ядерного озброєння».

«Мистецьку шоу не приховає того факту, що Ізраїль – єдиний режим в нашому регіоні з «секретною» та «не задекларованою» програмою ядерного озброєння, що включає в себе «реальний ядерний арсенал». Прийшов час Ізраїлю зізнатись та відкрити свою нелегальну програму ядерного озброєння міжнародним інспекторам», – написав він у соціальній мережі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло