Меркель виступила за створення Ради безпеки ЄС

Меркель виступила за створення Ради безпеки ЄС

Канцлер ФРН вважає, що новий орган має працювати на ротаційній основі

Меркель виступила за створення Ради безпеки ЄС
Ангела Меркель
Фото World Economic Forum

Канцлер ФРН Ангела Меркель виступила на підтримку створення Ради безпеки Євросоюзу на ротаційній основі, який має на меті укріпити дієздатність та формування нового порядку в питаннях зовнішньої політики. Про це вона заявила в баварському Оттобойрене, передає DW.

На її думку, зовнішня політика, яка постійно основана на єдиній точці зору, не може бути розумним рішенням в майбутньому. Зокрема, Меркель вказала на складнощі під час прийняття рішень щодо санкцій проти Росії.

Іде створення Ради безпеки ЄС була вперше озвучена під германо-французьких міжурядових консультацій в червні 2018 року. Тоді зазначалось, що в цьому органі можуть бути представлені не усі 27 країн-членів ЄС одночасно. Ротаційна основа означає або постійну присутність в органі основних країн ЄС (наприклад, постійна участь Німеччини та Франції, інші країни – по черзі), або обмеження у визначенні зовнішньої політики ЄС для його основних членів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло