Група ISTIL планує проведення тендеру з вибору підрядника для капремонту будівлі кінотеатру «Кінопанорама»

Група ISTIL планує проведення тендеру з вибору підрядника для капремонту будівлі кінотеатру «Кінопанорама»

З можливим його перепрофілюванням, що включає можливості кінопрокату

Група ISTIL планує проведення тендеру з вибору підрядника для капремонту будівлі кінотеатру «Кінопанорама»
Фото: Propertytimes

Група «Істіл» (ISTIL), яка протягом кількох років субсидувала кінопрокат в «Кінопанорамі», після припинення його роботи з 1 жовтня 2018 року, має намір провести тендер з вибору підрядника для здійснення капітального ремонту будівлі з можливим його перепрофілюванням, що включає можливості кінопрокату.

Про це йдеться у повідомленні на сайті групи.

«Надалі планується проведення тендеру з вибору підрядника для здійснення капітального ремонту будівлі з можливим його перепрофілюванням, що включає можливості кінопрокату», – йдеться у повідомленні.

Як зазначають у групі, в умовах посилення конкуренції на ринку кінопрокату, комерційна експлуатація кінотеатру «Кінопанорама», що перебуває у власності Групи «Істіл», в його нинішньому стані визнана недоцільною.

«Будівля кінотеатру 1958 року побудови, його інфраструктура, технічні можливості і рівень комфорту не відповідають сучасним вимогам і потребують серйозного оновлення», – йдеться у повідомленні.

У той же час, за інформацією видання Propertytimes, отримати розширений коментар, коли ж планують оголосити тендер і які ж нові функції можуть додатися після капремонту, не вдалося. «Ніяких коментарів більше не буде. Тільки те, що написано на нашому сайті», – відрізав заступник гендиректора Istil Сергій Марцин.

Нагадаємо, днями у ЗМІ з’явилась інформація щодо припинення роботи 2 столичних кінотеатрів. Так, з 1 жовтня кінотеатр «Кінопанорама» припиняє свою роботу. Як уточнювали в кінотеатрі, мова йде тільки про покази кіно, а заплановані спектаклі та інші заходи будуть проходити і надалі.

Крім того, 30 вересня припинив роботу столичний кінотеатр «Україна» і його подальша доля невідома.

Нагадаємо, засновником і основним власником Групи ISTIL є Мохаммад Захур, уродженець Пакистану і громадянин Сполученого Королівства, який заробив статок на металургійній промисловості. Його найбільшим активом в Україні до 2008 року був Донецький електрометалургійний завод Istil.

Як зазначається на сайті групи зараз Захур очолює Групу ISTIL і є її основним акціонером, диверсифікуючи свій бізнес в напрямках: нерухомість, медіа, DTH TV / Pay TV, індустрія розваг, готельний бізнес, виробництво і дистрибуція фільмів, видобуток вугілля, виробництво пластика, торгові операції.

Так, весною 2018 року він продав один зі своїх медійних активів – англомовну газету Kyiv Post.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті