IKEA переходить на електрокари для доставки товарів

IKEA переходить на електрокари для доставки товарів

До 2025 року 355 магазинів IKEA в 30 країнах повністю перейдуть на електромобілі

IKEA переходить на електрокари для доставки товарів
Фото: pixabay.com

Шведський концерн IKEA здійснюватиме доставку лише екологічно чистим транспортом і встановить у магазинах зарядні станції для електромобілів, повідомляє Autogeek із посиланням на Business Insider.

«Після того як компанія IKEA перейшла на сонячні панелі і енергію від вітряків, наступним кроком буде повний перехід на електротранспорт», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, 355 магазинів IKEA в 30 країнах повністю перейдуть на електричні транспортні засоби до 2025 року. Ця ініціатива стосується автомобілів у офісах і магазинах компанії, а також партнерів, відповідальних за доставку товарів додому. Вже до 2020 року доставка товарів в центрі Амстердама, Лос-Анджелеса, Нью-Йорка, Парижа і Шанхая здійснюватиметься електромобілями.

Крім того, до 2020 року в усіх магазинах IKEA будуть встановлені зарядні станції для автомобілів, щоб спонукати клієнтів і співробітників мережі перейти на екологічно чисті види транспорту.

Нагадаємо: на початку вересня 2018 року концерн IKEA підписав договір оренди на приміщення площею близько 4000 кв. м з київським ТРЦ Ocean Mall девелопера Вагіфа Аліва і планує відкрити перший магазин вже наступного року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло