Данія планує заборонити не лише дизельні та бензинові авто, а й гібриди

Данія планує заборонити не лише дизельні та бензинові авто, а й гібриди

Очікується, що з 2030 року заборонятиметься продаж дизелів та бензинових автівок, а з 2035, навіть, гібридів

Данія планує заборонити не лише дизельні та бензинові авто, а й гібриди
фото pixabay.com

Данія запропонувала ввести заборону на продаж бензинових та дизельних автомобілів з 2030 року і гібридів з 2035 року, тим самим приєднуючись до всесвітньої ініціативи із популяризації «чистих» електрокарів для зниження забруднення повітря та боротьби із змінами клімату.  Про це повідомляє Reuters.

Раніше владу країни розкритикували за збільшення податків на електромобілі в 2016 році, що спричинило зниження обсягів їх продажів майже до нуля. Втім наразі політика в країні стосовно електрифікованих транспортних засобів кардинально змінилась.

«Це велика мета, її важко буде досягти. Але саме тому нам варто спробувати», – заявив прем’єр-міністр країни Ларс Локке Расмуссен.

Зазначається, що план ще має ухвалити парламент, щоб він став законом.

Раніше повідомлялось, що Британія та Франція зобов’язались заборонити продаж дизельних та бензинових автівок з 2040 року, що може значною мірою вплинути на виробників нафти та перетворити автопромисловість на новий світ електрокарів.

Нагадаємо: світові автовиробники готові витратити $90 млрд на електрифікацію своїх автомобілів. До них сьогодні приєдналась і Mazda, компанія пообіцяла до 2030 року повністю перейти на гібриди та електрокари.

Як повідомлялось, у Німеччині влада дійшла згоди щодо пакету заходів, необхідних для уникнення введення заборони на в'їзд до міст дизельних автомобілів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло