Ізраїль заявив, що російські С-300 є недієвими проти їхніх винищувачів

Ізраїль заявив, що російські С-300 є недієвими проти їхніх винищувачів

Крім того, ізраїльська сторона вчергове заявила, що не припинить своїх операцій в Сирії

Ізраїль заявив, що російські С-300 є недієвими проти їхніх винищувачів
С-300
фото Wikipedia

Міністр регіонального співробітництва Ізраїлю Цахі Ганегбі заявив, що російські зенітно-ракетні комплекси С-300 є неефективними, оскільки вони не можуть навіть виявити ізраїльські винищувачі. Про це повідомляє Al-masdar News.

«Експлуатаційні можливості ВПС є такими, що ці С-300 насправді не обмежують здатності повітряних сил до дій», – сказав він.

«У нас є винищувачі-невидимки, найкращі літаки у світі. Ці комплекси навіть не можуть їх виявити», – додав Ганегбі.

Крім того, він сказав, що з огляду на поставки С-300 до Сирії, Ізраїль уже їх врахував. Цим самим Ізраїль дав зрозуміти, що продовжуватиме свої операції Сирії.

«Ми не раз пояснювали сирійцям, що не відмовимося від мети уникнути укріпленню Ірану в Сирії, – заявив міністр. – Ми вже були змушені кілька місяців тому знищити сирійські ракетні батареї і я сподіваюсь вони не кидатимуть нам викликів у майбутньому». 

Нагадаємо: наприкінці вересня стало відомо про рішення РФ передати армії Сирії ЗРК С-300, «здатний перехоплювати засоби повітряного нападу на дальності понад 250 км і одночасно вражати декілька повітряних цілей».   

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло