Український туроператор GTO Travel об'єднується з казахським Kompas
Спецпроєкт
Трансформації бізнесу

Український туроператор GTO Travel об'єднується з казахським Kompas

Розпочинається робота під спільним брендом Kompas

Український туроператор GTO Travel об'єднується з казахським Kompas
Фото: Shutterstock

Український туроператор GTO Travel зливається з казахським Kompas і починає працювати під цим брендом. Про це пише Інтерфакс-Україна.

«Ми співпрацюємо кілька років, за цей час реалізовували спільні проекти і поступово прийшли до консолідації. Це не новий етап, це просто офіційне оголошення, щоб стати більш прозорими», – повідомила генеральний директор Kompas Анна Соловйова.

За її словами, компанія Kompas прагне до прозорого бізнесу.

За словами керівника GTO Travel Михайла Тюріна, бренд GTO Travel буде виведений з використання. Не дивлячись на те, що це  виглядає як інвестиція казахського туроператора в український, юрособа в Україні не змінюється, в неї увійдуть нові засновники, з'явиться консолідований орган управління.

Обсяг інвестицій в злиття наразі не повідомляється.

Kompas працює на ринку казахстанського туризму з квітня 2005 року. Є багатопрофільним туроператором, що здійснює власні чартерні програми в найбільш популярні напрямки, організовує тури по всьому світу і всередині Казахстану.

Туроператор GTO Travel (ТОВ «ГТО», Київ) створений в 2004 році. Його засновниками є Михайло, Володимир, Олена і Олександр Тюріни.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті