Blue Origin розпочала розробку великого місячного посадкового модулю

Blue Origin розпочала розробку великого місячного посадкового модулю

Очікується, що цей модуль зможе доставляти на поверхню Місяця людей та корисні вантажі

Blue Origin розпочала розробку великого місячного посадкового модулю
фото twitter.com/blueorigin

Аерокосмічна компанія Джеффа Безоса Blue Origin займається розробкою «великого місячного модулю», який зможе в майбутньому доставляти на Місяць людей та корисні вантажі. Про це повідомляє Popular Mechanics.

Зазначається, що наразі компанія перебуває на стадії проектування.  Blue Origin має на меті створити великий посадковий модуль багаторазового використання, який буде здатен сідати на поверхню Місяця.

Проект отримав назву Bluе Moon. Його основною задачею буде пошук на супутнику Землі води та інших ресурсів, які могли б бути використані для виготовлення ракетного палива.

Відомо, що Blue Origin співпрацює з  MT Aerospace та німецькою OHB для майбутньої місячної місії.

Генеральний директор Amazon та Blue Origin Джефф Безос  давно висловлював прагнення збудувати  велику недорогу компанію з дослідження космосу, яка б могла доставляти комерційних клієнтів на навколоземну орбіту. Він також озвучував плани щодо організації висадки на Місяць в 2023 році та, врешті, створення місячної колонії.

Нагадаємо: компанія Blue Origin Джеффа Безоса отримала контракт на постачання двигунів для ракет-носіїв нового покоління, які замінять Atlas V, двигуни до яких, постачала Росія.

Як повідомлялось, наприкінці липня Blue Origin презентувала інтер’єр космічної капсули для туристів.

Раніше стало відомо, що першим космічний туристом аерокосмічної компанії Ілона Маска SpaceX, який полетить до Місяця, став японець Юсаку Маезава.  

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті