Клієнти Приватбанку лишають понад 7,5 млрд грн на місяць в інтернет-магазинах
На частку українського онлайн-маркету припадає 79,7% оплат

Щомісяця клієнти ПриватБанку купують в українських і зарубіжних інтернет-магазинах товарів на суму понад 7,5 млрд грн, йдеться у повідомленні на сайті фінустанови.
Як повідомляє прес-служба ПриватБанку, за даними статистики #cashless, у серпні 2018 року клієнти банку оплатили картками на цю суму 13 млн покупок в Інтернеті.
За перші півроку обсяг щомісячних витрат українців в інтернет-магазинах виріс на 17%. Якщо в січні 2018 року картками ПриватБанку було оплачено 11 млн покупок на 6,4 млрд грн, то вже в серпні зросла як кількість купівель, так і сума оплат – з 6,4 до 7,5 млрд грн. Середня сума однієї покупки українців в інтернет-магазинах з початку року не змінилася та становить близько 580 грн.
За даними банку, постійно купують в інтернет-магазинах понад 3 млн користувачів банківських карток. При цьому зараз українці віддають перевагу вітчизняним інтернет-магазинам: на частку українського онлайн-маркету припадає 79,7% оплат, і тільки 20,3% купівель здійснюється в зарубіжних інтернет-магазинах.
Нагадаємо, за підрахунками Нацбанку, кількість безготівкових операцій за другий квартал 2018 року збільшилася на 11,6% (у порівняні з І кварталом поточного року) і склала 750,6 млн шт, більша половина з яких (51,7%) – це розрахунки в торговельній мережі.
Про драйвери cashless, які йдуть в Україну, читайте у матеріалі Mind «У гонитві за cashless: як банки «підсаджують» клієнтів на безготівкові розрахунки».
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].