Проти глави ЄБРР розпочалося розслідування – ЗМІ

Проти глави ЄБРР розпочалося розслідування – ЗМІ

Глава банку Сума Чакрабарті ніби-то збирав особисті дані акціонерів ЄБРР

Проти глави ЄБРР розпочалося розслідування – ЗМІ
Сума Чакрабаті
фото ЄБРР

Проти керівника Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) Суми Чакрабарті розпочато розслідування через збір особистих даних акціонерів, повідомляє Liga з посиланням на Reuters.

Кілька держав-акціонерів ЄБРР 29 травня направили начальнику відділу банківського нагляду лист з вимогою почати розслідування щодо глави банку. У листі стверджується, що президент банку і члени виконавчого комітету нібито впровадили повторну практику збору конфіденційної і особистої інформації про членів ради директорів. Відповідна скарга була анонімно підписана «низкою зацікавлених членів ради директорів і акціонерів».

3-4 травня низка членів ради директорів анонімно отримали документи, в яких містяться копії листів Чакрабарті виконавчому комітету, а також уривки інших офіційних звітів банку. У них нібито міститься особиста інформація про членів ради директорів, яка збиралася без їх згоди.

За інформацією джерел Reuters, щодо Чакрабарті почалося зовнішнє розслідування  швейцарською юрфірмою Lenz & Staehelin.

Сам глава ЄБРР, як і прес-служба установи, відмовилися коментувати цю інформацію.

«Це не слід сприймати як підтвердження або спростування наявності будь-яких документів або запитів», – підкреслили в банку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло