З молотка: ПриватБанк продає курорт «Буковель»

З молотка: ПриватБанк продає курорт «Буковель»

Банк запропонує інвесторам свою частку в курорті «Буковель», готель Radisson Blu Resort Буковель, футбольний стадіон і тренувальну базу в Дніпрі

З молотка: ПриватБанк продає курорт 	«Буковель»
Фото: УНІАН

«ПриватБанк» оголосив конкурс з відбору українських і міжнародних компаній для залучення інвесторів при продажу своєї частки в гірськолижному курорті «Буковель», готелю «Radisson Blu Resort Буковель» та інших активів. Про це повідомляє прес-служба банку.

Так, банк має намір запропонувати інвесторам свою частку в гірськолижному курорті «Буковель», готель «Radisson Blu Resort Буковель», футбольний стадіон і тренувальну базу в Дніпрі. Також ПриватБанк виставить на продаж столичний готель «Мир» і торгово-розважальний комплекс «Приозерний» в Дніпрі..

Згідно з повідомленням,  мінімальна ціна продажу готельного комплексу «Radisson Blu Resort Буковель» площею 39 200 кв. м в селі Поляниця становить 1,048 млрд грн.

Частина гірськолижного комплексу «Буковель» в складі 14 підвісних канатних доріг, 34 земельних ділянок гірськолижних трас з снігогенератори і комерційною нерухомістю площею 4 000 кв. м «ПриватБанк» оцінив в 2,185 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті