Захворіло у світі
10,945,600
Померло у світі
523,035
Вилікувалось у світі
5,797,206
Захворіло в Україні
46,763
Померло в Україні
1,212
Вилікувалось в Україні
20,558
Касаційний госпсуд призупинив розгляд позову проти МЕРТ від фармфірми «Дарниця»

Касаційний госпсуд призупинив розгляд позову проти МЕРТ від фармфірми «Дарниця»

Йдеться про позов стосовно права на торговельну марку «Корвалол Corvalolum»

Касаційний госпсуд призупинив розгляд позову проти МЕРТ від фармфірми 	«Дарниця»
Фото: pixabay.com

Касаційний господарський суд призупинив розгляд позову ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» (Київ) до Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) право на торговельну марку (ТМ) «Корвалол Corvalolum». Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно із судовим рішенням,  розгляд відновиться після винесення Великою палатою Верховного суду прецедентного рішення щодо підсудності таких категорій справ, яке буде формувати судову практику.

 Апеляційний палата МЕРТ в липні 2017 року визнала належачою ПАТ «Фармак» (Київ) торгову марку «Корвалол Corvalolum».

«Дарниця» відстоює право випускати власний препарат «Корвалол». Фармфірма звернулася до Госпсуду Києва з вимогою визнати дане рішення МЕРТ недійсним, серед іншого мотивувавши позовні вимоги тим, що популярність знака не підтверджується фактичними даними і доказами, що містяться в матеріалах справи апеляційною палати МЕРТ. Суд першої інстанції відмовив фармфірмі, проте «Дарниця» оскаржила це рішення в Госпсуді, який задовольнив позов.

«Фармак» заявив про намір оскаржити рішення суду апеляційної інстанції у Верховному суді. У фармкомпанії стверджують, що позначення «Корвалол», який випускається з 1960 року, належить саме «Фармак», оскільки препарат був створений в 1960 році Київським хіміко-фармацевтичним заводом ім. Ломоносова, правонаступником якого є ПАТ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті