Українська авіакомпанія SkyUp почне літати вже до кінця цього року – Омелян

Українська авіакомпанія SkyUp почне літати вже до кінця цього року – Омелян

Україна веде переговори з азіатськими авіакомпаніями, щоб привабити туристів з Індії та Китаю

Українська авіакомпанія SkyUp почне літати вже до кінця цього року – Омелян
фото pixabay.com

Перший бюджетний авіаперевізник України SkyUp, як очікується, до кінця 2018 року почне виконувати внутрішні рейси. Про це у середу на інвестиційній конференції в Лондоні повідомив міністр інфраструктури країни Володимир Омелян, на слова якого посилається Reuters.

За його словами, Київ також може передати в концесію кілька регіональних аеропортів.

«Нова авіакомпанія SkyUp приступає до роботи і почне виконувати регулярні рейси до кінця поточного року», – сказав Омелян.

«І я також сподіваюся, що до кінця поточного року в Херсоні на півдні України буде створена ще одна місцева компанія», – додав він.

Видання зазначає, що НАБУ підозрює Омеляна, який брав активну участь в підготовці виходу на український ринок лоукостера Ryanair, в незаконному збагаченні.

Сам Омелян коментує, що єдина мета цього розслідування – зіпсувати його репутацію і не дати йому провести реформи в галузі.

Міністр додав, що Україна веде переговори з азіатськими авіакомпаніями для залучення туристів з Індії та Китаю.

Крім залучення нових авіаперевізників, Київ також готовий запропонувати контракти на управління кількома діючими регіональними аеропортами.

«Я сподіваюся, що ми будемо готові представити ринку концесійні договори для як мінімум 3-5 аеропортів на початку наступного року», – сказав Омелян.

Як повідомлялося, український SkyUp отримав дозвіл на польоти у 32 європейські країни.

Раніше надходила інформація, що початок регулярних рейсів авіакомпанії буде залежати від поставки літаків.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло