Сьогодні набув чинності закон про співфінансування проектів з європейськими партнерами
Спецпроект
Трансформації бізнесу

Сьогодні набув чинності закон про співфінансування проектів з європейськими партнерами

Україна зможе забезпечити співфінансування проектів, на які європейські партнери готові виділити кошти, відповідно до закону № 2515-VIII

Сьогодні набув чинності закон про співфінансування проектів з європейськими партнерами
Фото: Shutterstock

Сьогодні, 11 жовтня, вступив в силу закон, який створює законодавчі підстави для діяльності об'єднань єврорегіонального співробітництва, європейських об'єднань територіального співробітництва. Про це повідомляє Юрліга.

Так, Україна зможе забезпечити співфінансування проектів, на які європейські партнери готові виділити кошти, відповідно до закону № 2515-VIII «Про внесення змін до деяких Законів України щодо транскордонного співробітництва».

Відповідне об'єднання визначається як форма транскордонного співробітництва зі статусом юрособи, закріпленої на трериторії держави на якій вона перебуває з метою заохочення, підтримки і розвитку в інтересах населення.

Основним видом діяльності об'єднання єврорегіонального співробітництва є розробка і реалізація спільних ініціатив, заходів, проектів, програм і стратегій транскордонного співробітництва.

Джерелами фінансування об'єднння можуть бути внески та відрахування засновників та членів, кошти та інше майно,що надходять відповідно до програм міжнародної технічної, благодійної допомоги, кошти від ведення об'єднанням єврорегіонального співробітництва основної діяльності, пасивні доходи та кошти, що не с уперечать законодавству.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті