Порошенко затвердив невідкладні заходи щодо захисту національних інтересів в Чорному та Азовському морях

Порошенко затвердив невідкладні заходи щодо захисту національних інтересів в Чорному та Азовському морях

Відповідний президентський указ ввів в дію рішення РНБО від 12 жовтня

Порошенко затвердив невідкладні заходи щодо захисту національних інтересів в Чорному та Азовському морях
Фото: Український мілітарний портал

Президент України Петро Порошенко затвердив невідкладні заходи щодо захисту національних інтересів на Півдні і Сході України, в Чорному та Азовському морях і Керченській протоці, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Як зазначається, президент підписав відповідний указ, яким ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) від 12 жовтня «Про невідкладні заходи щодо захисту національних інтересів на Півдні і Сході України, в Чорному та Азовському морях і Керченській протоці».

Текст указу № 320/2018, що набрав чинності (з дня його опублікування) і відповідне частково засекречене рішення РНБО опубліковані на сайті глави Української держави в п'ятницю вдень.

Цього ж дня президент  Порошенко, проінспектувавши навчання Збройних сили країни на узбережжі Азовського моря, заявив, що Україна готова відбити агресію Росії з боку Азовського моря.

«Наші військові готові до відбиття російської агресії з морського напрямку на Азові», – написав він у Facebook.

Порошенко зазначивя, що «командири вміють якісно планувати і ефективно управляти різнорідними і міжвидовими угрупованнями військ при веденні бойових дій на суші, на морі і в повітрі».

Проінспектував комплексне тактичне навчання сил з оборони морського узбережжя. Наші військові готові до відсічі російській агресії з морського напрямку на Азові. Командири здатні якісно планувати та ефективно управляти різнорідними та міжвидовими угрупованнями військ під час ведення бойових дій на суходолі, на морі та у повітрі.

Опубліковано Петром Порошенком П'ятниця, 12 жовтня 2018 р.

Нагадаємо, два українські кораблі пройшли під Керченським мостом та зайшли до Азова. Судна стануть частиною новоствореної військово-морської бази українського флоту на Азові.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті