Пішов з життя один із співзасновників Microsoft Пол Аллен

Пішов з життя один із співзасновників Microsoft Пол Аллен

Він разом з Біллом Гейтсом заснував корпорацію в 1970-х роках

Пішов з життя один із співзасновників Microsoft Пол Аллен
фото Shutterstock

Сьогодні на 65-у році життя в Сієтлі помер один із співзасновників Microsoft. Про це повідомляє TechCrunch.

Зазначається, що він разом з Білом Гейтсом заснував Microsoft в 1970-ті роки.

Відомо, що чоловік помер внаслідок ускладнень від онкологічного захворювання. Видання повідомляє, що в жовтні у Аллена було діагностовано лімфому.

Vulcan, приватна компанія, заснована ним, опублікувала заяву, в якій зазначається, що «ми з глибоким сумом оголошуємо про смерть нашого засновника Пола Аллена, співзасновника Microsoft, технолога, філантропа, захисника природи, музиканта та цінителя мистецтва».

Його сестра, Джоді Аллен, випустила окрему заяву, в якій написала, що її брат «був чудовою людиною н всіх рівнях В той час як більшість знали Пола Аллена як технолога та філантропа, для нам він був улюбленим братом та дядьком, та чудовим другом».

«Друзі та сім’я Пола були благословенними, що могли відчути його почуття гумору, теплоту, щедрість та турботу. При усій його вимогливості до власного розкладу, він завжди мав час для сім’ї та друзів», – додала вона.

Всього два тижні тому Аллен повідомив, що його рак повернувся, втім, лікарі давали оптимістичні сподівання.

Зазначається, що він був дуже різносторонньою людиною. Він інвестував кошти в космічні польоти, благодійність, дослідження мозку та став засновником музею сучасного мистецтва. Також Аллен був фанатом музики та власником баскетбольного клубу Портленд та американської футбольної команди Сієтл Сіхокс.

Зазначається, що він жодного разу не був одружений.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті