Канада легалізувала марихуану

Канада легалізувала марихуану

Втім її виготовлення, збут та споживання здійснюватиметься за жорсткими правилами

Канада легалізувала марихуану
фото pixabay.com

Вживання марихуани в усіх регіонах Канади стало легальним. Про це повідомляє CNN.

Відсьогодні дорослим буде дозволити носити з собою або збувати до 30 грамів наркотичної марихуани. Крім того, їм буде дозволено вирощувати до чотирьох рослин вдома.

Зазначається, що споживачам «травки» має бути не менше 18 років, а виробництво або її збут неповнолітніми є заборонений.

Канада стала першою країною «Великої сімки», яка реалізувала законодавство, що дозволяє загальнонаціональний ринок марихуани. В грудні 2013 року Уругвай став першою країною, яка легалізувала виробництво, продаж та споживання марихуани, пізніше до неї приєднались Аргентина та Грузія.

Прийняте в Канаді законодавство стало результатом передвиборчої обіцянки прем’єр-міністра країни Джастіна Трюдо, який мав на меті уберегти неповнолітніх від марихуани та вирішити проблему із злочинами, які пов’язані з нею.

Втім не усі прийняли новий закон позитивно,зокрема, канадські медики остерігаються легалізації канабісу . Зазначається, що продаж та вживання марихуани відбуватиметься за жорсткими правилами. Так, вона не продаватиметься там, де алкоголь та тютюн. Очікується,що купити канабіс можна буде в спеціалізованих точках або у виробників, ліцензований на федеральному рівні.

Прогнозується, що легалізація канабісу призведе до створення в Канаді промисловості вартість понад $4 млрд.

Як повідомляється, наразі в 9 штатах США та окрузі Колумбія марихуана є легальною.

Нагадаємо: в червні американські санітарні регулятори затвердили перший медичний препарат, виготовлений із марихуани. Це може стати початком більш інтенсивних досліджень наркотику, який все ще є незаконним попри його поступову легалізацію для рекреаційного та медичного використання.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло