Нафтогаз Трейдинг здійснив перші продажі газу

Нафтогаз Трейдинг здійснив перші продажі газу

12 жовтня цього року, Нафтогаз Трейдинг уклав перші угоди купівлі-продажу природного газу у форматі нової моделі реалізації

Нафтогаз Трейдинг здійснив перші продажі газу
Фото: Shutterstock

12 жовтня цього року, Нафтогаз Трейдинг уклав перші угоди купівлі-продажу природного газу у форматі нової моделі реалізації. За всіма укладеними угодами вже здійснено поставку газу споживачам. Про це повідомляє прес-служба НАК «Нафтогаз України».

Так, з жовтня поточного року у зв’язку із запровадженням нової моделі реалізації газу продаж газу промисловим підприємствам здійснюється через ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг».

Формування ціни передбачає можливість зміни вартості газу декілька разів на день у відповідності до зміни ціни на європейському ринку та коливань курсу гривні.

«Нова модель реалізації газу є гнучкою і зручною як для постачальника, так і для споживача. Її запровадження сприятиме розвитку українського газового ринку та наближенню його до світових стандартів», – зазначив головний виконавчий директор Групи Нафтогаз Юрій Вітренко.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло