Uber тестує сервіс для пошуку тимчасової роботи Uber Works

Uber тестує сервіс для пошуку тимчасової роботи Uber Works

Новий сервіс спеціалізуватиметься на пошуку та найму працівників в бізнес-сфері

Uber тестує сервіс для пошуку тимчасової роботи Uber Works
фото Shutterstock

Компанія Uber запустила в тестовому режимі сервіс для пошуку та найму співробітників Uber Works. Про це повідомляє CNBC із посиланням на FT.

Зазначається, що компанія взялась за свої фінанси та розширення перед ІРО, яке заплановане на наступний рік. Uber став своєрідною логістичною платформою, яка спочатку концентрувалась на поїздках, але згодом розширилася та стала пропонувати послуги доставки продуктів та інтегрувала інші види транспорту, окрім автомобілів.

Компанія тестує Uber Works в Чикаго та об’єднує клієнтів, які потребують послуги кваліфікованих спеціалістів для тимчасової зайнятості в корпоративній сфері.  Цей сервіс, як повідомляється, допоможе компанії втримати водіїв, запропонувавши їм додатковий підробіток.

В оголошеннях Uber Works вказано, що сервіс шукає працівників, які повинні бути на зв’язку в будь-який час (на вихідні або свята).

Коли сервіс запрацює повноцінно, компанія не повідомила.

Нагадаємо: раніше стало відомо, що керівництво Uber звернулось до Комісії з цінних паперів та бірж США із проханнями дати їй дозвіл надавати свої акції водіям. Такий крок Uber є зрозумілим, оскільки компанію часто критикували за низьку зарплатню водіям, а це змогло б стати способом збільшити компенсацію і одночасно підвищити їх лояльність, не витрачаючи готівку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло