Volkswagen збудує під Шанхаєм гігантський завод електромобілів

Volkswagen збудує під Шанхаєм гігантський завод електромобілів

На підприємстві будуть випускати Audi, Skoda и Volkswagen та акумулятори

Volkswagen збудує під Шанхаєм гігантський завод електромобілів
фото pixabay.com

Німецький автоконцерн Volkswagen спільно зі своїм китайським партнером SAIC Motor розпочинають будівництво великого заводу з виготовлення електромобілів. Завод буде знаходитися біля Шанхая. Марки авто, які випускатимуться на ньому, – Audi, Skoda и Volkswagen, а також акумулятори до них, повідомляє Reuters.

Спільне підприємство отримає назву SAIC Volkswagen. Завод стане першим у світі, на якому автомобілі конструюються тільки на новітній модульній платформі електричного приводу (MEB), яку Volkswagen представив у вересні 2018 року.

Завод буде завершено в 2020 році, тоді ж з конвеєра підприємства зійдуть перші електрокари. Планується випускати не менше 300 000 електромобілів на рік, зазначає видання.

Німецький концерн планує до 2025 року випускати загалом 50 моделей електромобілів на 16 заводах в Європі, Китаї та США.

Як повідомлялося напередодні, американська Tesla під Шанхаєм також будуватиме своє підприємство – завод автомобільних акумуляторів Gigafactory.

Раніше ми писали, що Volkswagen настільки занурився у виробництво електромобілів, що навіть створить для них власну операційну систему.

У зв’язку з шаленою популярністю електромобілів на Google-картах відтепер будуть висвітлюватися всі заправки для електрокарів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті