Азовський судноремонтний завод завершив ремонт корабля морської охорони «Донбас»

Азовський судноремонтний завод завершив ремонт корабля морської охорони «Донбас»

У Держприкордонслужбі наголошують на необхідності якнайшвидчого поверннення судна на службу через напруженість обстановки в Азовському морі

Азовський судноремонтний завод завершив ремонт корабля морської охорони «Донбас»
Фото: Держприкордонслужба

Корабель морської охорони «Донбас» Маріупольського загону морської охорони Держприкордонслужби повернувся в стрій для охорони державного кордону в акваторії Азовського моря після проведення планового ремонту, який проводився на Азовському судноремонтному заводі.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Державної прикордонної служби.

«Розуміючи напруженість обстановки в Азовському морі, необхідність найшвидшого повернення «Донбасу» на службу, фахівці заводу в стислі терміни провели роботи з модернізації окремих систем та механізмів двигунів корабля, очищення та фарбування корпусу, обслуговування паливних, баластних цистерн тощо», – зазначає прес-служба Держприкордонслужби.

На завершення докових робіт, після спуску корабля на воду, обов’язково проводяться ходові випробування. До них залучаються зокрема представники судноремонтного підприємства, які звітують про їх виконання, а також особисто випробують якість своєї роботи.

Як зазначається, результатами роботи механізмів на ходах комісія залишилась задоволена.

Нагадаємо, пошуково-рятувальне судно «Донбас» і морський буксир «Корець» ВМС України наприкінці вересня зайшли до Азова.

Як пізніше повідомив глава Генштабу української армії Віктор Муженко, Україна побудує військову базу на Азовському морі і посилить військову присутність в цьому регіоні, щоб протистояти зростаючій загрозі з боку Росії.

У свою чергу Президент України Петро Порошенко згодом затвердив невідкладні заходи щодо захисту національних інтересів на Півдні і Сході України, в Чорному та Азовському морях і Керченській протоці.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло