Bravo Airways розширила парк літаків

Bravo Airways розширила парк літаків

В Україні MD-82 зареєстрований 10 жовтня і отримав бортовий номер UR-CSA

Bravo Airways розширила парк літаків
Фото: pixabay.com

В жовтні цього року, авіакомпанія Bravo Airways розширила парк своїх повітряних суден за рахунок літака MD-82. Про це повдіомляє ЦТС.

Згідно з повідомленням, тепер у флоті перевізника працює два McDonnell Douglas і два Boein (два Boeing 737 і два McDonnell Douglas (MD-82 і MD-83).

Новий літак був літак побудований в 1990 році і раніше працював у флоті авіакомпанії Аmerican Airlines.

В україні повітряне судно зареєстроване 10 жовтня і отримало бортовий номер UR-CSA.

Відзначимо, що в Реєстрі Державіаслужби за авіакомпанією Bravo числиться всього п'ять літаків: Boeing 737-500 (реєстраційний номер UR-CGY), Boeing 737-500 (UR-CNE), MD-82 (UR-CSA), MD-83 (UR -COC), MD-83 (UR-CPR). Однак останній літак вже не зможе послужити авіакомпанії, оскільки саме він невдало приземлився і викотився за межі ЗПС в Жулянах в червні поточного року. З літака зняли двигуни і заявили про те, що він буде утилізовано.

Bravo Airways – українська чартерна авіакомпанія, яку заснували у 2012 році. Основним видом діяльності авіакомпанії є пасажирські перевезення : регулярні та чартерні. В серпні цього року, через два місяці після запуску рейсу Київ-Люблін-Київ припинила обслуговувати цей напрямок.

Компанія широко відома своїми затримками та скасуваннями рейсів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло