Захворіло у світі
112,590,567
Померло у світі
2,498,273
Вилікувалось у світі
63,535,290
Захворіло в Україні
1,325,841
Померло в Україні
25,596
Вилікувалось в Україні
1,159,311
Йорданія планує повернути собі землі, які брав в оренду Ізраїль

Йорданія планує повернути собі землі, які брав в оренду Ізраїль

Йорданія вирішила не продовжувати угоди, згідно з якою, Ізраїль орендував землі протягом 24 років

Йорданія планує повернути собі землі, які брав в оренду Ізраїль
фото pixabay.com

Влада Йорданії вирішила не продовжувати договір з Ізраїлем щодо оренди прикордонних територій в районах Нахараім та Арава, який був підписаний у 1994 році. Про це повідомляє DW із посиланням на державне інформаційне агентство Petra.

«Ми повідомили Ізраїлю про припинення дії додатків до мирної угоди стосовно Бакури та Гумара», – сказав король Йорданії Абдулла ІІ та додав, що ці території є йорданськими землями та «залишаться з Йорданією».

Згідно з угодою 1994 року, Ізраїль мав приватну власність на землю та спеціальна права на проїзд у Бакуру в північно-західній частині Йорданії та Гумар на півдні. Ізраїль має повернути ці землі через рік, коли скінчиться термін оренди.

Король Абдулла ІІ зіштовхнувся із тиском з боку парламенту Йорданії, який вимагав не продовжувати оренду вищезазначених територій, а також 87 законодавців підписали відповідне клопотання з цього приводу.

Ізраїль, зі свого боку, сподівається, що переговори зможуть вирішити ситуацію та дозволять подальшу оренду земель.

Як повідомляється, Ізраїль орендує у Йорданії тисячу акрів (405 га) сільськогосподарських угідь у південній частині його кордону з Йорданією, а також невелику територію, відому, як !острів миру» біля Галілейського моря.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті