Roshen та БКК вирішили не сперечатись більше через торти

Roshen та БКК вирішили не сперечатись більше через торти

Змінений дизайн продукції споживач побачить на полицях на початку 2019 року

Roshen та БКК вирішили не сперечатись більше через торти
Фото: Roshen

Київська кондитерська корпорація Roshen більше не має претензій до Київського БКК щодо порушення прав інтелектуальної власності, повідомляє LIGA.net із посиланням на джерело, знайоме з ходом судових розглядів.

«Ми уклали мирову з БКК по «Київському торту», і по червоній стрічці, і по «Золотому ключику». Уже з наступного року споживач це зрозуміє, побачивши торти на полицях», – сказав він.

У той же час в Держреєстрі судових рішень опубліковано визначення від 18 жовтня, в якому Roshen просить суд скасувати раніше прийняті рішення щодо забезпечення позовів з інтелектуальної власності. Суд прохання корпорації задовольнив.

Нагадаємо, судові суперечки за право використання нейминга «Київський», а також елементів упаковки торта у вигляді листя каштанів і червоної стрічки з золотими написами найбільший кондитер країни веде вже більше року.

Крім того, між конкурентами виникла суперечка з приводу схожості тортів «Золотий ключик» і «Казковий ключик», які споживач нібито може сплутати.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло