У Китаї розпочалось масове виробництво пластику на основі вуглекислого газу

У Китаї розпочалось масове виробництво пластику на основі вуглекислого газу

Новий екологічний матеріал використовується для виготовлення пакетів, пакувальних матеріалів та сільськогосподарської плівки

У Китаї розпочалось масове виробництво пластику на основі вуглекислого газу
фото pixabay.com

В Китаї приступили до масового виробництва пластику, здатного до біологічного розкладання, створеного на основі двоокису вуглеводу. Про це повідомляє Сіньхуа із посиланням на заяву Чанчунського інституту прикладної хімії Академії наук Китаю.

Вуглекислий газ є найважливішим парниковим газом. Разом з цим, він відноситься до числа дешевих вуглеродних ресурсів. Пластик, що розкладається бактеріями, створений на основі двоокису вуглеводу, відрізняється не лише екологічною безпекою, а й економічністю.

Наразі обсяги виробництва нового виду пластику складають 50 тис тонн на рік.

Новий полімер, як повідомляється, застосовується для виготовлення пакетів, пакувальних матеріалів та сільськогосподарської плівки.

Створення матеріалів, яка здатні до біологічного розкладання, на основі вуглекислого газу теоретично неважко, але головна складність полягає у розробці високоактивного каталізатору синтезу високомолекулярних матеріалів та оптимізації їх якості при умові зниження собівартості, пояснюють співробітники інституту.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло