Арештоване судно «Норд» виставили на продаж

Арештоване судно «Норд» виставили на продаж

Стартова ціна становить 1,6 млн грн

Арештоване судно «Норд» виставили на продаж
Фото fleetphoto.ru

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА) виставила на продаж на майданчику OpenMarket держпідприємства СЕТАМ арештоване судно – сейнер СЧС «Норд» (бортовий номер М -13-0057) зі стартовою ціною в 1,6 млн грн. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням, аукціон відбудеться 7 листопада цього року. Прийом заявок триватиме до 6 листопада. Стартова ціна 1,6 млн грн. 

«У зв'язку з подіями в Криму судно було буквально «віджате» Російською Федерацією. Воно було заарештовано ... і передано АРМА. В ході проведення відповідних заходів забезпечення схоронності цього майна – поки триває виконавче провадження – стало зрозуміло, що витрати на зберігання і утримання занадто великі», – повідомив начальник юридичного управління АРМА Андрій Потьомкін.

Кошти від реалізації судна підуть на рахунок АРМА в держбанк і чекатимуть на рішення суду.

Судно побудовано в 1989 році в місті Азов (Росія). Його довжина – 23,6 м, ширина – 6,5 м, потужність головного двигуна – 165 кВт, чиста місткість – 32 тонни.

У травні російські прикордонники затримали в Чорному морі українське судно ЯМК-0041. Судно заарештували, а проти його капітана порушили кримінальну справу. Українська сторона, тим часом, з березня утримує екіпаж російського судна «Норд», затриманого в Азовському морі. 30 серпня адвокат росіян повідомив про закриття справ щодо екіпажу «Норду».

В жовтні прокуратура АР Крим передала арештоване судно «Норд» в АРМА.

У 2017 році на OpenMarket продали сім морських суден, в тому числі рибальські човни, хімовози і два російські танкери.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті