Бараку Обамі та Хілларі Клінтон було надіслано вибухівку поштою – NYT

Бараку Обамі та Хілларі Клінтон було надіслано вибухівку поштою – NYT

Джерела свідчать, що бомби схожі на ту, яка була закладена в поштову скриньку Джорджа Сороса в Нью-Йорку

Бараку Обамі та Хілларі Клінтон було надіслано вибухівку поштою – NYT
Хілларі Клінтон
фото pixabay.com

Два вибухові пристрої були виявлені в пошті, відправленій колишньому президенту США Бараку Обамі та колишньому держсекретарю Хілларі Клінтон, в середу повідомляє The New York Times з посиланням на дані спецслужб.

Пристрої були схожі на вибухівку, виявлену в понеділок в будинку мільярдера-філантропа Джорджа Сороса. Чи пов’язані між собою ці випадки, буде розслідувати ФБР, сказали представники правоохоронних органів.

Зазначається, що працівники спецслужб, у чиї обов’язки входить перевіряти пошту, направлену відомим політикам, заявили, що «перехопили два підозрілих пакети, адресованих місіс Клінтон і містеру Обамі».

Агентство «ініціювало кримінальне розслідування в повному обсязі, яке буде використовувати всі наявні федеральні, державні та місцеві ресурси для визначення джерела походження пакетів і винних у їх надсиланні».

Пізніше телеканал CNN повідомив, що в їхню редакцію також надіслали бомбу.

«Поліція Нью-Йорка зреагувала на підозрілий пристрій, виявлений в будівлі Time Warner Center, де знаходиться редакція CNN, в Нью-Йорку, повідомляє джерело в правоохоронних органах. Офіс CNN евакуювався в якості запобіжного заходу», – йдеться в повідомленні.
За останніми даними, пристрій був начинений дротами. Правоохоронці не виключають, що прилад є бомбою. Його виявили в поштовому відділенні Time Warner Center.

Нагадаємо, напередодні біля будинку мільярдера Джорджа Сороса в штаті Нью-Йорк було виявлено вибуховий пристрій, закладений у поштову скриньку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло