Джорджу Соросу підклали вибухівку в поштову скриньку

Джорджу Соросу підклали вибухівку в поштову скриньку

Знайшов небезпечний предмет один із працівників будинку Сороса

Джорджу Соросу підклали вибухівку в поштову скриньку
фото Wikipedia

Біля будинку мільярдера Джорджа Сороса в штаті Нью-Йорк було виявлено вибуховий пристрій, повідомляє Reuters з посиланням на поліцію. Вибухівка знаходилася у поштовій скриньці, де її знайшов один із працівників будинку Сороса.

Один з працівників будинку Сороса в Катоні, штат Нью-Йорк, відкрив пакунок, в якому вивився предмет, схожий на вибуховий пристрій. Самого мільярдера в цей момент вдома не було, повідомила The New York Times.

Поліція Бедфорда (район у Брукліні – ред.) повідомила, що отримала повідомлення про підозрілий пакунок близько 15.45 за місцевим часом.

Сапери здійснили підрив вибухового пристрою в прилеглій лісосмузі, повідомила газета з посиланням на поліцію.

За повідомленням поліції, ФБР долучилося до розслідування події.

Зазначається, що Джордж Сорос має чимало ворогів серед прихильників право радикальних сил у США і Східній Європі. Оскільки мільярдер жертвує великі суми на підтримку ліберальних груп і інтересів, він фактично став мішенню ворожої кампанії в ЗМІ, організованої націоналістичним урядом його рідної Угорщині.

Більше про це в матералі Mind «Джордж Сорос і неоконсервативні рухи: анатомія конфлікту».

Повідомляється, що на початку цього місяця фонд Сороса переїхав з Угорщини до Німеччини через постійні утиски угорської влади.

Джордж Сорос – відомий бізнесмен, інвестор і  філантроп. Рішуче виступає на підтримку України і лобіює інтереси нашої країни перед владою ЄС та США, вимагаючи приділяти Україні більше уваги і фінансової підтримки.

У червні 2014 року відбулася зустріч президента України Петра Порошенка з Соросом, який через свій фонд «Відродження» ініціював створення стратегічної групи радників для допомоги українській владі у проведенні реформ.

У 2015 році Сорос пробув в Україні 6 днів. Він повідомив журналістам, що має намір стимулювати українських переселенців займатися бізнесом.

12 листопада 2015 року нагороджений орденом Свободи – за значні особисті заслуги у зміцненні міжнародного авторитету Української держави.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло