Ахметов став найбагатішою людиною України

Ахметов став найбагатішою людиною України

Статки Ахметова зросли за рік на 76% завдяки зростаючому попиту на метали

Ахметов став найбагатішою людиною України
Бізнесмен Рінат Ахметов
Фото: УНІАН

Рінат Ахметов став найбагатішим українцем за версією Новое Время та компанії Dragon Capital. Про це повідомляє НВ.

Так, статки Ахметова зросли за рік на 76% завдяки зростаючому попиту на метали. В доларовому еквіваленті, Ахметов став багатшим на  $5,3 млрд.

Далі в рейтингу йдуть Віктор Пінчук ($2,7 млрд), Володимир Новинський ($2,3 млрд), Геннадій Боголюбов ($1,6 млрд), Ігор Коломойський ($1,6 млрд), Петро Порошенко ($1,1 млрд), Костянтин Жеваго ($1,1 млрд), Юрій Косюк ($908 млн), Олексій Мартинов ($904 млн), Олександр і Галина Гереги ($843 млн).

Ахметов став найбагатішою людиною України

(Рейтинг найбагатіших. Фото НВ)

Сотня найзаможніших багатіє в 12 разів швидше, ніж зростає ВВП країни. Причому темп приросту їх статків за останній рік лише збільшився.

«Стати вітчизняним мільярдерам і мультимільйонерам ще багатшими допомогла сприятлива ситуація на світових сировинних біржах, що відображає зростання споживання металургійної і залізорудної продукції. Сировина – це українське все: відразу сім чоловік з числа тих десяти, які зайняли перші місця в рейтингу Топ-100, контролюють активи, що виробляють продукцію з низькою доданою вартістю», – йдеться в повідомленні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло