IBM купує розробника ПЗ Red Hat за $34 млн і стане провайдером гібридних хмарних сервісів №1 у світі

IBM купує розробника ПЗ Red Hat за $34 млн і стане провайдером гібридних хмарних сервісів №1 у світі

Ця угода є найбільшою в історії компанії

IBM купує розробника ПЗ Red Hat за $34 млн і стане провайдером гібридних хмарних сервісів №1 у світі
фото з twitter.com/IBMNews

Компанія IBM оголосила про купівлю розробника програмного забезпечення з відкритим початковим кодом Red Hat за $34 млн. Про це йдеться на сайті компанії.

Зазначається, що ця угода прискорить бізнес-модель IBM, перетворюючи її на провайдера гібридних хмарних сервісів у світі. IBM підтримуватиме новаторський підхід Red Hat з відкритим початковим кодом, масштабуючи свій обширний портфель технологій та розширить можливості своєї спільноти розробників.

Red Hat продовжуватиме працювати як окремий підрозділ у складі IBM Hybrid Cloud після закриття угоди.

IBM та Red Hat досягли остаточної угоди, згідно з якою IBM заплатить по $190 з акцію, що на 63% більше ціни на цінні папери на момент закриття біржі в п’ятницю 26 жовтня.

«Придбання Red Hat – змінить хід гри. Це змінить весь хмарний ринок, – сказав Гінні Рометті, генеральний директор IBM. – IBM стане постачальником гібридних хмарних технологій №1 в світі, пропонуючи компаніям єдине відкрите хмарне рішення, яке повною мірою відкриє повну цінність хмарних технологій для їхнього бізнесу».

«Відкритий початковий код – це вибір за замовчування для сучасних ІТ-рішень, і я неймовірно пишаюсь тим, що Red Hat зіграла свою рол у створенні цієї реальності на підприємстві, – сказав Джим Вайтхерст, президент і генеральний директор Red Hat. – Об’єднання зусиль з IBM надасть нам більш високий рівень масштабу ресурсів в якості основи для цифрових перетворень та залучення Red Hat до ще більшої аудиторії – при збережені нашої унікальної культури та непохитної прихильності до інновацій з відкритим початковим кодом».

Очікується, що угоду буде закрито у ІІ половині 2019 року

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті