За Tesla тепер взялось і ФБР

За Tesla тепер взялось і ФБР

ФБР засумнівалось щодо реалістичності прогнозів компанії щодо обсягів випуску Model 3

За Tesla тепер взялось і ФБР
фото pixabay.com

Федеральне бюро розслідувань  США вивчає чи не вводив американський автовиробник електрокарів Tesla в оману своїх інвесторів, завищуючи прогнози обсягів виробництва седанів Model 3. Про це повідомляє libn.com із посиланням на The Wall Street Journal.

Зазначається, що агенти ФБР уже зв’язалась з колишніми працівниками компанії, щоб їх допитати.

Model 3 є ключовою частиною плану автовиробника з розширення від нішогового гравця до виробника розкішних автівок з більш широким колом споживачів. Ще на початку 2017 року генеральний директор Tesla повідомив про наміри випускати до 5 тисяч одиниць Model 3 на тиждень до кінця року, але насправді компанія змогла за увесь 2017 рік випустити всього 2700 одиниць.

Видання повідомляє, що ФБР розслідує, чи знала компанія, що її амбітні плани неможливо реалізувати.

Представники компанії продовжують відстоювати свої інтереси. Один з них, Камран Мумтаз, повідомив, що Tesla «була прозорою стосовно того, наскільки важко було збільшити обсяги виробництва Model 3».

«Врешті, враховуючи складнощі, які ми не передбачили на першому етапі виробництва, нам треба було на 6 місяців більше, ніж ми очікували, щоб досягти нашої мети у 5 тисяч одиниь на тиждень», додав він.

Нагадаємо: минулого місяця для вирішення цивільного позову Комісії з цінних паперів та бірж США Ілону Маску довелось поголитись покинути посаду голови ради директорів Tesla на три роки та сплатити штраф у $20 млн.

Як повідомлялось, днями Tesla прозвітувала, що у ІІІ кварталі нарешті стала прибутковою.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті