ФК «Металіст» заборгував працівникам 112 млн грн

ФК «Металіст» заборгував працівникам 112 млн грн

Мін'юст опублікував антирейтинг підприємств-боржників

ФК «Металіст» заборгував працівникам 112 млн грн
фото Shutterstock

Міністерство юстиції України створило антирейтинг найбільших в Україні підприємств-боржників за заробітною платою та іншими виплатами, пов'язаними з трудовими правовідносинами. Про це воно повідомило у себе на сайті.

З початку кампанії з примусового стягнення заборгованостей ( 2 квітня 2018 року ) в антирейтингу підприємств-боржників відбулися зміни.

«Ми спостерігаємо позитивну динаміку стягнення заборгованості з підприємств, зокрема, з початку року органами державної виконавчої служби стягнуто з недобросовісних роботодавців понад 381 млн грн заборгованості по заробітній платі. При цьому заборгованість повністю погашена відносно 27,7 тисяч працівників», – зазначила заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлана Глущенко.

На 29 жовтня поточного року найбільшу заборгованість по заробітній платі має Футбольний клуб «Металіст», який заборгував своїм співробітникам 112 млн грн. На другому місці – Харківське державне авіаційне виробниче підприємство, працівникам якого завинили 74,4 млн грн.  Третім йде ПАТ «Загальмаш» (Донецкая обл.), який заборгував 24,8 млн грн.

ФК 	«Металіст» заборгував працівникам 112 млн грн
Джерело: Мін'юст

Нагадаємо: Мін'юст стягнув 39 млн грн із недобросовісних роботодавців.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті