Toyota відкликає 1,6 млн автомобілів по всьому світу через подушку безпеки

Toyota відкликає 1,6 млн автомобілів по всьому світу через подушку безпеки

Майже мільйон автівок припадають на Європу

Toyota відкликає 1,6 млн автомобілів по всьому світу через подушку безпеки
фото Toyota Europe

Компанія Toyota повідомила про відкликання понад 1,6 млн автомобілів у всьому світі через проблеми з подушками безпеки, які за деяких умов можуть спричинити коротке замикання. Повідомлення про це Toyota розіслала в ЗМІ.

«У деяких випадках може увімкнутися аварійний сигнал – і подушки безпеки, як і пристрої, які дозволяють ременям безпеки блокуватися під час сильного удару, можуть відключитися. В інших випадках система, навпаки, може безконтрольно вмикатися», – йдеться в повідомленні компанії.

За інформацією агентства, замінити подушки безпеки необхідно в мільйона автомобілів. 946 000 з автомобілів, що підлягають відкликанню, припадають на Європу. Перш за все це стосується моделей Avensis і Corolla. Ще 600 000 автомобілів відкличе компанія через необхідність заміни нагнітального пристрою подушки безпеки.

Як повідомляється, цього тижня вже було відкликано частину автомобілів компанії Datsun і Audi. У перших знайдено неполадки в рульовому колесі, а другі відкликають через можливість проникнення вологи в електронні компоненти.

На початку жовтня Toyota оголосила, що відкликає майже 2,5 млн своїх гібридів.

Раніше повідомлялося, що BMW відкликає 324 000 дизельних авто в Європі через імовірність займання.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло