Захворіло у світі
134,719,328
Померло у світі
2,915,972
Вилікувалось у світі
76,537,874
Захворіло в Україні
1,841,137
Померло в Україні
36,779
Вилікувалось в Україні
1,405,826
Трамп може закінчити торгову війну з Китаєм вже цього місяця

Трамп може закінчити торгову війну з Китаєм вже цього місяця

Очікується, що відповідну угоду між двома найбільшими економіками світу може бути укладено під час саміту G20 наприкінці листопада

Трамп може закінчити торгову війну з Китаєм вже цього місяця
Дональд Трамп
фото Shutterstock

Президент США Дональд Трамп має намір досягти угоди про торгівлю з китайським колегою Сі Цзіньпіном на саміті «Великої двадцятки» в Аргентині наприкінці цього місяця та покласти край торговельній війні між країнами. Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на власні джерела.

Американський лідер, як зазначають джерела, наказав відповідним органам почати розробку потенційних умов угоди.

Поштовхом до можливої угоди з Китаєм став телефонний дзвінок Сі Цзіньпіня до Трампа. Президент США пізніше назвав розмову «довгою та дуже хорошою» і додав, що переговори щодо торгівлі йдуть «дуже добре».

Ця новина викликала ріст акцій в Гонконзі та Китаї, в той час як оффшорний юань підскочив на 0,5%, що стало найбільшим приростом з серпня. Найважливіший біржовий індекс Гонконгської фондової біржі піднявся на 4,2%, а фондовий індекс Шанхайської біржі Shanghai Composite – на 2,7%.

Аналітики по-різному відносяться до цієї новини. Одні вважають, це ознакою прориву та майбутнього покращення двосторонніх відносин, інші вважають провокацією, щоб підвищити настрій на ринку перед проміжними виборами в США наступного тижня.

Нагадаємо: за повідомленнями ЗМІ, США мають намір зробити виключення для 8 країн, включно з Китаєм, та дозволити їм купувати іранську нафту, попри санкції, яка країна вводить 5 листопада.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті