Страховики збільшили збір страхових платежів за полісами ОСАЦВ на 20,6%

Страховики збільшили збір страхових платежів за полісами ОСАЦВ на 20,6%

За січень-вересень цього року збір за полісами обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів збільшився до 3,322 млрд грн

Страховики збільшили збір страхових платежів за полісами ОСАЦВ на 20,6%
Фото: Shutterstock

За січень-вересень цього року, страхові компанії України – члени Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ), збільшили збір страхових платежів за полісами обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСАЦВ) на 20,6% – до 3,322 млрд грн, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повдіомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з повдіомленням, в зазначений період, кількість договорів ОСАЦВ зросла на 4,4% – до 5,859 млн.

Загальний обсяг виплачених страхових відшкодувань за внутрішніми договорами страхування збільшився на 12,5% – до 1,557 млрд грн. В тому числі, 244 млн грн виплачено з використанням «європротоколу», що на 47% більше в порівнянні з аналогіним періодом минулого року.

Кількість врегульованих вимог про страхове відшкодування скоротилось на 0,9% – до 98 422 шт.

Раніше повідомлялось, що страховий ринок України за обсягом зібраних платежів у валютному еквіваленті у 2017 році посів 61-ше місце у світі, а за темпами зростання – увійшов в топ-10 найбільш динамічних ринків світу.

Про ситуацію на страховому ринку України та про те, хто з його гравців заслуговує на найбільшу довіру, читайте в рейтингу страхових компаній Mind.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті