«Укртрансгаз» створив філію з управління підземними газосховищами

«Укртрансгаз» створив філію з управління підземними газосховищами

У філії будуть консолідовані всі активи, процеси і співробітники, необхідні для надання послуг із зберігання природного газу

«Укртрансгаз» створив філію з управління підземними газосховищами
Фото: utg.ua

АТ «Укртрансгаз» створив нову філію «Оператор газосховищ України» (ОГУ), яка буде відповідати за надання послуг із зберігання газу і забезпечення роботи підземних газосховищ (ПСГ). Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням, у філії будуть консолідовані всі активи, процеси і співробітники, необхідні для надання послуг із зберігання природного газу.

Заплановано, що ОГУ почне свою роботу в повному обсязі з 1 січня 2019 року та функціонуватиме  як структурна одиниця в складі «Укртрансгазу», без виділення в окрему юрособу.

«Створення ОГУ – послідовний крок до якісного завершення процесу анбандлінга, в результаті якого оператор ГТС України буде остаточно відокремлений від» Укртрансгазу «після закінчення діючого транзитного контракту з «Газпромом». ОГУ стане єдиним центром управління комплексом ПСГ в Україні і забезпечить його автономну роботу» , – повідомив в.о. президента «Укртрансгаз Андрій Хоменко.

«Укртрансгаз», 100% якого належить НАК «Нафтогаз України», експлуатує систему магістральних газопроводів і 12 підземних сховищ газу країни загальною ємністю 31 млрд куб. м.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті