Авіакатастрофа в Індонезії: знайдено 105 тіл, рятувально-пошукові операції тривають

Авіакатастрофа в Індонезії: знайдено 105 тіл, рятувально-пошукові операції тривають

Також триває робота над розшифровкою інформації з самописця

Авіакатастрофа в Індонезії: знайдено 105 тіл, рятувально-пошукові операції тривають
фото pixabay.com

Станом на неділю, 4 листопада, пошуково-рятувальним командам вдалось вилучити з води 105 тіл загиблих внаслідок падіння літака індонезійського лайнера Boeing 737 поблизу острова Ява, було прийнято рішення продовжити пошукові роботи ще на три дні. Про це повідомляє Reuters.

Керівництво пошуково-рятувального агентства (Basarnas) вирішило не зупиняти пошуки, оскільки рештки багатьох людей, які перебували на момент аварії на борту, знайдені не були.

Зазначається, що вдалось ідентифікувати лише 14 тіл.

Перший бортовий самописець було піднято з дна Яванського моря 1 листопада.

Керівник комітету з безпеки транспорту  Індонезії сказав, що 69 годин записаних даних з 19 рейсів, у  тому числі і останнього, успішно завантажені з частково пошкодженої «чорної скриньки».

«Тепер ми обираємо те, що нам потрібно. Завдяки цим даним ми проаналізуємо, що сталось з літаком», – додали представники комітету.

Другим пріоритетом для рятувальників є ще одна «чорна скринька», яка могла б пояснити причин падіння літака.

Другий самописець знаходиться, як очікується, приблизно за 50 м від основної зони пошуку на глибині приблизно 30 м, але океанічні течії та бруд ускладнюють пошуки.

У той час як родичі жертв відчайдушно бажають знати, що стало причиною авіакатастрофи, аварія стала також об’єктом пильної уваги усієї світової авіапромисловості. Очікується, що попередні результати розслідування будуть опубліковані за 30 днів.

Індонезія є одним з авіаційних ринків, що зростає швидкими темпами, але її безпечність є неоднозначною. За період з 2012 по 2017 роки на рейсах її компанії відбулось 137 серйозних інцидентів.

Нагадаємо: 29 жовтня літак рейсу JT 610 авіакомпанії Lion Air, на борту якого знаходилось 189 людей, зник з радарів за 13 хвилин після злету і впав у море.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті