mind
Harley-Davidson показала прототип свого першого електромотоцикла LiveWire

Harley-Davidson показала прототип свого першого електромотоцикла LiveWire

Попри численні сумніви, компанія не лише продемонструвала прототип, а й заявила, щло розпочне його випуск в 2019 році

Harley-Davidson показала прототип свого першого електромотоцикла LiveWire
фото electrek.co

Легендарна Harley-Davidson представила прототип свого першого електричного мотоциклу під час виставки Milan Motor Show та заявила, що ця модель є повністю готовою до виробництва. Про це повідомляє Electrek.

Коли ідея лише була озвучена 4 роки тому, існувало багато сумнівів чи вдасться її реалізувати на практиці. Однак Harley-Davidson ці сумніви розвіяв та пообіцяв розпочати серійне виробництво в 2019 році.

Кореспондент Electrek Міка Толл зізнався, що вважав ідею з електромотоциклом «трюком», який компанія використовує як «останню соломинку», оскільки за останні кілька років продажі Harley-Davidson впали на 40%.

«Але побачивши новий прототип наяву, я залишився  враженим та оптимістичним. Я дійсно бачу людей, які хочуть та люблять цей мотоцикл. Але це не звичайні люди, яких ви звикли бачити в шкіряних куртках на звичайних «харлеях», це новий тип наїзника. Більш молодий, більш міський та зацікавлений в надійності, так само які  в швидкості», – зазначив він.

Новий електромотоцикл матиме дві літій-іонні батареї, які можна заряджати як він домашніх розеток, так і на спеціалізованих зарядних станціях. Він також матиме повністю регульовану підвіску з сімома режимами їзди. Мотоцикл має антиблокувальну систему гальмування та систему контролю тяги. Кермо LIveWire має сенсорну панель.

Нагадаємо: влітку цього року американська компанія Harley Davidson оголосила про запуск лінійки електромотоциклів, які вийдуть під загальною маркою Revelation. З їх допомогою  компанія розраховує завоювати молодіжну аудиторію.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті