Захворіло у світі
100,296,057
Померло у світі
2,158,473
Вилікувалось у світі
55,418,424
Захворіло в Україні
1,200,883
Померло в Україні
22,202
Вилікувалось в Україні
980,085
Голосовий помічник Siri тепер може керувати деякими функціями в автівках Volkswagen

Голосовий помічник Siri тепер може керувати деякими функціями в автівках Volkswagen

Відтепер власник може попросити Siri виконувати ряд функцій, які раніше були лише в ручному режимі, такі як відкрити або закрити машину, відрегулювати температурний режим в авто та інші

Голосовий помічник Siri тепер може керувати деякими функціями в автівках Volkswagen
фото media.vw.com

Американський підрозділ Volkswagen оголосив, що мобільний додаток VW Car-Net додав певні функції мобільних пристроїв Apple. Власники гаджетів з операційною системою iOS12 тепер можуть використовувати голосового помічника Siri для управління деякими функціями свого авто. Про це йдеться у повідомленні на сайті автовиробника.

Зазначається, що завдяки Siri власники автомобілів зможуть відкривати та закривати авто, перевіряти пробіг та витрат пального та інше.

«Хей, Siri, закрий мою машину», – цих слів буде достатньо для власника, щоб заблокувати свою автівку.

Крім того, програма VW Car-Net пропонує кілька фраз-ярликів, які користувач може додати за власним бажанням в Siri, включно із увімкненням або вимкненням процесу зарядки, регулювання температурного режиму та команду «де моя машина».

«Ми постійно шукаємо інноваційні способи зробити VW Car-Net більш зручною та актуальною для наших клієнтів», – сказав Абдалла Шанті, головний виконавчий директор з інформаційних технологій Volkswagen Brand & Car-IT.

VW прагне розвивати технології під’єднаних та смарт-транспортних засобів, і система VW Car-Net є важливим елементом для досягнення цієї мети. Можливості доступні через цю систему діляться на три ключові категорії: App-Connect («Під’єднання до за стосунків»), Security and Service (“Безпека та послуги») та Guide & Inform («Інструкції та інформація»).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті