«Укрзалізниця» створила оператора вантажних перевезень

«Укрзалізниця» створила оператора вантажних перевезень

«УЗ Карго Вагон» буде балансоутримувачем вантажних піввагонів в рамках кредитної угоди з ЄБРР

«Укрзалізниця» створила оператора вантажних перевезень
Фото: Shutterstock

ПрАТ «Укрзалізниця» створила дочірнє підприємство ТОВ «УЗ Карго Вагон» (UZ Cargo Wagon LLC), яке буде балансоутримувачем вантажних піввагонів, що поставлятимуться в рамках кредитної угоди з Європейським банком реконструкції та розвитку, передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

За словами в. о. голови правління УЗ Євгена Кравцова, це дозволить встановлювати реальні ринкові тарифи на вантажні перевезення.

Нова компанія зареєстрована 6 листопада 2018 року. За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Міністерства юстиції України, її статутний капітал ТОВ становить 1 млн грн. Єдиним засновником є ПрАТ «Укрзалізниця». Керівником компанії вказано Андрій Мірошніков, який також є заступником директора філії Центр транспортної логістики УЗ.

Нагадаємо: «Укрзалізниця» і ЄБРР підписали кредитну угоду про виділення банком $150 млн. На придбання УЗ придбання близько 6 500 нових вантажних піввагонів.

Про намір створити UZ Cargo Wagon в «Укрзалізниці» повідомили ще в листопаді 2017 року. Тоді передбачалося, що їй будуть передані 3 400 вантажних піввагонів, які планували придбати в 2018 році.

Як писав Mind, ПАТ «Укрзалізниця» відкрило у 2018 році для проведення окремих видів комерційних операцій з вантажоперевезенням 111 станцій – 19 постійних та 92 сезонних.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло