ВТБ Банк збільшив комісію на видачу готівки до 15% незалежно від суми

ВТБ Банк збільшив комісію на видачу готівки до 15% незалежно від суми

Виняток становить лише зняття готівки в межах 10 000 грн, або $350 на добу, зарахованих з депозитного рахунку

ВТБ Банк збільшив комісію на видачу готівки до 15% незалежно від суми
Фото: Shutterstock

З 14 листопада цього року ВТБ Банк (Київ) ввів додаткову комісію 15% на видачу готівки в національній та іноземній валюті незалежно від суми. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Виняток становить лише зняття готівки в межах 10 000 грн, або $350 на добу, зарахованих з депозитного рахунку, а також перекази на власні рахунки, відкриті у ВТБ Банку.

Апеляційний суд Києва 5 вересня наклав арешт на акції українських «дочок» російських банків за участю держави – ВТБ Банку, Промінвестбанку та Сбербанку (всі – Київ). Це рішення було прийнято в зв'язку із заявою про забезпечення позову екс-голови правління ПриватБанку Олександра Дубілета і ще 17 компаній, що мали активи в Криму, про визнання і виконання рішення Міжнародного арбітражного суду в Гаазі (Permanent Court of Arbitration) від 2 травня про стягнення з РФ компенсації за нерухоме майно.

З 5 листопада цього року у ВТБ банку повідомляли, що змушені ввести комісії та ліміти на зняття готівки через зниження обсягу ліквідності.

Це відбувається в процесі згортання діяльності банку і тривалий час було поглиблене рішенням Апеляційного суду.

Так, відповідне рішення фактично позбавило ВТБ Банк  можливості поповнювати ліквідність за рахунок реалізації набутого у процесі стягнення заставного майна та активів.

ВТБ не виключає подальшого погіршення ситуації з ліквідністю українського дочірнього банку – ВТБ Банк (Україна).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло