В «Укравтодора» виявили порушень на 190 млн грн за два роки

В «Укравтодора» виявили порушень на 190 млн грн за два роки

Порушення виявила Державна аудиторська служба України в ході аудиту виконання бюджетних програм «Укравтодором»

В 	«Укравтодора» виявили порушень на 190 млн грн за два роки
Фото: Shutterstock

В ході аудиту виконання бюджетних програм «Укравтодором» у 2015-2017 роках і ревізій фінансово-господарської діяльності обласних служб автомобільних доріг (САД), Державна аудиторська служба України (ДАСУ) виявила фінансові порушення на майже 190 млн грн, з них понад 130 млн грн – при виконанні ремонтно-будівельних робіт.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з повдіомленням, випадки неефективного і нераціонального використання коштів, а також неналежного виконання ремонтно-будівельних робіт, завищення вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт встановлено практично в кожній області.

Найбільше порушень виявлено в облавтодор Миколаївській, Волинській, Закарпатській, Луганській, Полтавській та Львівської областей.

«Основною причиною допущених порушень є діюча система контролю якості в обласних САД, яка має ряд недоліків», – сказано в повідомленні.

Даний аудит був проведений  в квітні – серпні 2018 року. Під час аудиту було охоплено близько 60 млрд грн, з яких майже 35 млрд грн спрямовані обласним САД. Також проведена класична ревізія фінансово-господарської діяльності згаданих служб, під час якої було проведено 352 зустрічні звірки, і досліджено понад 20 млрд грн.

Раніше повідомлялось, що у 2018 році в дорожню інфраструктуру України була інвестована рекордна сума – 50 млрд грн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло